Filtry

Włączone filtry:
  Rozmiar
  Grubość

  Rajstopy niemieckie, włoskie

  Wbrew pozorom, dobór rajstop nie jest sprawą łatwą - czy wybrać takie z lycry, czy może z mikrofibry? A może postawić na kabaretki? A może pójść po prostu z odsłoniętymi nogami? Prawda jest taka, że nasze ciało wymaga czegoś, co będzie zapewniało mu komfort, a nam - poczucie bycia atrakcyjną. Wybieramy więc takie raj...

  Rajstopy niemieckie, włoskie

  Wbrew pozorom, dobór rajstop nie jest sprawą łatwą - czy wybrać takie z lycry, czy może z mikrofibry? A może postawić na kabaretki? A może pójść po prostu z odsłoniętymi nogami? Prawda jest taka, że nasze ciało wymaga czegoś, co będzie zapewniało mu komfort, a nam - poczucie bycia atrakcyjną. Wybieramy więc takie rajstopy, w których będziemy mogły swobodnie pokazać się na ulicy, przyjęciu lub po prostu w pracy. W chłodne dni są nam one bardzo potrzebne. 

  Mikrofibra, lycra, satynowe - jakie rajstopy wybrać?

  Jeśli wybieramy się na przyjęcie, powinnyśmy wybrać takie rajstopy, które mają nielecące oczka. Nie chciałybyśmy, by cała nasza żmudna praca nad wyglądem została zniweczona przez poprucie. Nadają się do tego świetnie rajstopy satynowe, które są ciepłe i przyjemne, a do tego bardzo mocne. Naszej firmie zależy na doborze jak najlepszych produktów, toteż i rajstopy dobieramy tak, by dawały jak największy komfort. Jednocześnie możemy również postawić na rajstopy z lycry. Są one dużo cieńsze, dlatego musimy wykazać się większą ostrożnością, nie zmienia to jednak faktu, że będą wyglądać bardzo naturalnie.

  Do pracy najlepiej nadają się rajstopy z mikrofibry - wytrzymałe, mocne i lekkie. W przeciwieństwie do satynowych nie są one grube, dlatego możemy swobodnie się w nich poruszać. Dobrze wybrany produkt zapewnia nielecące oczka, co pozwala na pewien komfort psychiczny i sprawia, że dużo chętniej się w nich poruszamy. Nasza firma oferuje duży wybór kolorystyczny i jakościowy, umożliwiając tym samym swobodę. 

  Więcej
  na stronę
  Pokazuje 1 - 20 z 41 elementów