Szukasz innych sposobów na to, aby wyszczuplić sylwetkę niż drakońska dieta czy męczące treningi? Taki efekt w bardzo szybkim czasie osiągniesz, zakładając bieliznę wyszczuplającą. To sprawdzony patent na różne wyjątkowe okazje oraz na co dzień.

Spłaszczyć brzuszek

Kobiety bardzo często są niezadowolone ze swojej sylwetki. Tu przeszkadza oponka na brzuchu, tam za dużo centymetrów „naliczyło się” w biodrach, a pupa jakaś taka mało jędrna. Biust jest albo za mały, albo odwrotnie – zdecydowanie go za dużo. Na te wszystkie przypadki jest jednak rada – wystarczy zaopatrzyć się odpowiednie elementy bielizny wyszczuplającej, aby wymodelować figurę. Co i jak więc zamaskować lub podnieść? Gdy problemem jest okrągły brzuszek, możesz rozważyć zakup gorsetu mocno wyszczuplającego. Poza wysmukleniem sylwetki, ukształtuje wymarzoną talię osy i ukryje niechciane boczki. To idealna bielizna zwłaszcza pod dopasowane suknie wieczorowe. Podniesiony jednocześnie biust sprawi, że cały tułów będzie prezentował się znacznie szczuplej. Podobny efekt można osiągnąć w przypadku, gdy nie masz wyraźnego wcięcia w talii. Gdy natomiast jest ona zarysowana, wówczas możesz zdecydować się np. na bezszwowe majtki wyszczuplające – wysokie i modelujące, których góra powinna sięgać tuż pod pępek. Zamiast więc workowatych ciuchów, pod którymi do tej pory starałaś się ukryć nadprogramowe centymetry w talii, brzuch możesz spłaszczyć w inny sposób. Co więcej, bielizna modelująca wykonana jest z takich materiałów, że będziesz czuć się pewnie i komfortowo, nawet jeśli wcześniej zaliczysz bardzo obfity posiłek.

Ach te biodra i pośladki…

Twoim problemem są zbyt masywne uda? Radą na nie będą długie szorty typu kolarki lub bezszwowe majtki wyszczuplające z… nogawkami.

Uważasz, że zwykła bielizna zniekształca Twoje pośladki? Jeśli marzysz o tym, aby mieć bardziej atrakcyjną pupę, to warto poszukać takie majtki, które będą miały fason ze wstawką z elastycznej tkaniny na pupie. W ten sposób uzyskasz efekt podniesionych pośladków. Dobrze dobrana bielizna bezszwowa nie będzie widoczna, nawet gdy założysz spodnie z cienkiego materiału.

A może jednak masz kompleks zbyt… małej pupy? Na płaskie pośladki płaskie sprawdzą się figi modelujące. Wystarczy wybrać majtki ze specjalnymi wkładkami, które nadadzą Twojej pupie krągłości.

body wyszczuplajace

Biust mały kontra duży – jak optycznie zmienić rozmiar

A co z biustem? Jeśli jest zbyt obfity, przyda się np. bezszwowy biustonosz modelujący, przypominający trochę sportowe wersje staników. Zdecydować się można także na takie rozwiązanie jak minimizer, który potrafi zmniejszyć optycznie piersi nawet o 2 rozmiary.

Gdy jednak Twoją zmorą jest mały biust to wśród bielizny modelującej najlepiej szukać biustonoszy z żelowymi wkładkami, które są niezwykle wygodne i praktycznie wszędzie je można ze sobą zabrać w… torebce. Można umieszczać je w różnych miejscach miseczki. Wszystko zależy bowiem od tego, jaki efekt chce się osiągnąć. Biustonosz typu push-up lub plunge pomoże również wyeksponować niewielki biust. Nawet zyskać optycznie do trzech rozmiarów więcej. Dodatkowo w ten sposób górne partie ciała nie będą się wydawały małe, wręcz nieproporcjonalne do reszty sylwetki.

Na plus size też jest rada

Jeśli Twoim problemem jest rozmiar i boisz się, że nie dostaniesz odpowiedniej dla siebie bielizny, to nie masz się czym martwić, bo bez problemu dostaniesz np. body wyszczuplające plus size.

Skoro już wiesz, w jaki sposób można optycznie wymodelować swoją sylwetkę, to czas zaopatrzyć się w odpowiednie elementy bielizny lub zainwestować w specjalne body wyszczuplające.