Rajstopy wyszczuplające sylwetkę

Dziś zadaniem rajstop nie jest już jedynie wpisywanie się w różnego rodzaju stylizacje, dopełniając je, czy podkreślając piękno nóg. Dzięki pomysłowości firm, które je produkują, mogą spełniać znacznie więcej funkcji. Jeśli więc wydawało Ci się, że rajstopy to po prostu rajstopy, to kiedy przeczytasz ten artykuł, zmienisz zdanie! Producenci tej części kobiecej garderoby dopasowują się do różnych potrzeb pań. Są bowiem takie, które marzą o szczuplejszych nogach, płaskim brzuchu czy podniesionych pośladkach. I nie tylko intensywne treningi mogą im w tym pomóc. Rajstopy wyszczuplające to produkt, który pozwala efektywnie skorygować niedoskonałości.

Smuklejsze nogi 

Modelowanie nóg i talii za pomocą rajstop wyszczuplających nie musi oznaczać dyskomfortu. Wręcz przeciwnie – nie wywołują nieprzyjemnego uczucia ucisku ani nie ograniczają ruchów. W zależności od tego, na jakiej partii ciała nam zależy, możemy zaopatrzyć się np. w rajstopy wyszczuplające nogi, których zadaniem jest ich wysmuklenie. Opinają je w charakterystyczny sposób, czyli główny ucisk skierowany jest na dolną partię nóg, a mniejszy – na górne okolice. Dlatego poza komfortem noszenia dodatkowo właśnie zyskuje się smuklejsze, a jednocześnie wypoczęte nogi. Tego typu rajstopy przeciwdziałają bowiem obrzękom. Zapewniają lekkość nóg nawet po bardzo męczącym dniu. Można je zakładać nawet w największe upały i nie martwić się o to, że pod wpływem temperatury nogi na wysokości łydek będą miały podwójną grubość.

Ponadto rajstopy wyszczuplające nogi szczególnie polecane są kobietom, które mają masywne łydki i są niewysokie. 

Płaski brzuch i poprawione biodra

Specjalnie modelujące rajstopy dostępne są także dla tych kobiet, które marzą o płaskim brzuchu. Jego optycznie zmniejszenie jest możliwe dzięki specjalnej usztywnionej wstawce. Mając je na nogach nie trzeba się martwic o to, że w ulubionej sukience czy spódnicy odznacza się mało seksowny brzuszek… W podobny sposób można poprawić wygląd bioder. Zapewnia to specjalnie wzmocniona część majtkowa. Optycznie można zmniejszyć je nawet o jeden rozmiar. Obie wersje wyposażone są w bezuciskową gumkę.  

Podniesione pośladki

Do wyboru jest także opcja, dzięki której nasze pośladki będą seksownie podniesione. W tego typu rajstopach wyszczuplających umieszcza się również specjalną wstawkę, dzięki której pupa jest nieco uniesiona (tzw. efekt push-up). To jeden z najchętniej wybieranych modeli, bo wiele kobiet na świecie marzy o tym, aby „od tyłu” prezentować się równie wyjątkowo i seksownie, jak z przodu.

rajstopy wyszczupające

Kompleksowo

Jeśli więc z jakiejś części ciała nie jesteśmy zadowolone, to można ją skorygować za pomocą tego typu rajstop wyszczuplających, a jednocześnie nie rezygnować z założenia np. ulubione obcisłej sukienki czy spódnicy, również w wersji mini. Opuchnięte po całym dniu nogi czy lekko zaznaczający się po przejedzeniu brzuszek można w umiejętny sposób zatuszować.

Są też modele działające na kobiecą sylwetkę w sposób kompleksowy. Oznacza to, że w strategicznych miejscach umieszczone są specjalne panele uciskowe. Poprzez swoje działanie wyszczuplają sylwetkę.  

Idealne do wszystkich stylizacji

Niewątpliwą zaletą rajstop wyszczuplających jest to, że można je nosić praktycznie do wszystkich stylizacji – nie różnią się bowiem wizualnie niczym od innych swoich „sióstr”. Zakładając kreację na wesele, Sylwestra, firmową imprezę czy inną okazję w dyskretny sposób „schowasz” wałeczki, wymodelujesz pośladki czy wysmuklisz nogi, co nada całej stylizacji i figurze odpowiednią równowagę.  

Panie, które marzą o tym, aby skorygować okolice talii, mogą sięgnąć po bieliznę wyszczuplającą lub po właśnie rajstopy wyszczuplające. Te ostatnie działają równie dyskretnie i nosi się je komfortowo. Można je używać praktycznie przez cały rok. Dostępne są bowiem modele o różnej grubości – od bardzo cienkich aż po kryjące nogi.